Műanyagipari gépkezelő / kisegítő munkalehetőség Soltvadkerten

"MATERIAL-PLASTIK" Kft.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Soltvadkert

2021. 11. 24.

Material-Plastik Kft. műanyagipari gépkezelő és kisegítő munkakörökbe keres, hosszú távra munkaerőt.

Versenyképes fizetést, év végi prémiumot és ha távolról jönnél akkor támogatja a munkába járást.

Látogass el weboldalunkra: www.materialplastik.hu

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet alábbi elérhetőségeken érdeklődhetsz vagy akár jelentkezhetsz is:

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon,

Jelentkezni rövid Önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz!

Feladatok

Nyomdász gépmester és nyomdai kisegítő:

  • nyomdagépek működtetése, termelésre történő felkészítése
  • fóliatekercsek mozgatása, vágása, csomagolása

Tekercsvágó gépkezelő:

  • tekercsvágó gépek működtetése
  • fóliatekercsek mozgatása, csomagolása

Extruder gépkezelő és kisegítő:

  • fóliafúvó extrudergépek működtetése, termelésre történő felkészítése

Regranuláló gépkezelő:

  • Fólia újrahasznosító gép kezelése, működtetése

Konfekcionáló gépkezelő (Csak női beosztás):

  • Konfekcionáló gép kezelése, működtetése, késztermékek csomagolása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és év végi prémium
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Nagy távolság esetén bejárást segítő lehetőségek
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott