Mérlegképes könyvelőt keresünk kiemelkedő lehetőségekkel

Adójel Könyvelőiroda Kft.
Kiskőrös
Bruttó 300.000 Ft - 500.000 Ft / hónap
2020. 03. 02.

Bács-Kiskun megyei, stabil hátterű irodába gyakorlattal rendelkező ügyviteli munkatársakat keresünk. Folyamatosan bővülő tevékenységeinknek köszönhetően garantált a szakmai fejlődés, az új ismeretek elsajátítása, és kihívásokban sem szűkölködünk.

A jelentkezéseket kizárólag önéletrajzzal, motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • cégek, egyéni vállalkozók, őstermelők naprakész könyvelése
  • számlák ellenőrzése és kontírozása (vevő, szállító, pénztár, bank, vegyes napló)
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • időszaki bevallások elkészítésében való közreműködés
  • zárási feladatokban való közreműködés, egyeztetések
  • számviteli vezető munkájának támogatása
  • riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • dokumentumok kezelése

Elvárások

  • legalább mérlegképes könyvelői végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás, szakmai igényesség
  • újításokra való nyitottság, rugalmasság, terhelhetőség
  • megbízható, diszkrét személyiség
  • mérlegképes könyvelőként szerzett legalább 5 éves gyakorlat

Előnyök

  • szakmai oldalak, fórumok ismerete, használata
  • kapcsolódó törvények, jogszabályok naprakész ismerete
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • kulturált munkakörnyezet
  • technikai eszközök, könyvelést támogató programok biztosítása
  • továbbképzéseken való részvétel, tanulási lehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • munkába járás költségtérítése
  • hosszú távú munkalehetőség, fix munkaidő rugalmas keretekkel

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!