Kiskőrösi könyvelőirodába keresünk bérszámfejtő, TB ügyintéző munkatársat

Adójel Könyvelőiroda Kft.
Kiskőrös
Bruttó 300 000 Ft - 400 000 Ft / óra
2019. 10. 18.

Kiskőrösi irodába gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk.

Várjuk a jelentkezéseket e-mailben, a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzzal.

Feladatok

  • teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • munkaügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • hatóságok felé történő bevallások, adatszolgáltatások készítése
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, be-/kijelentések

Elvárások

  • szakirányú végzettség, minimum középfokú Tb- és bérügyintézői képesítés
  • munkaügyi-, adó-, TB-, és egyéb vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • legalább 5 év bérszámfejtésben szerzett gyakorlat

Előnyök

  • ha jól kezeled a monotonitást, de nyitott vagy a kihívásokra
  • ha pontos, precíz munkavégzés, szakmai igényesség jellemez
  • számítógép kezelői ismereteid legalább felhasználói szintűek

Amit kínálunk

  • fiatalos, profi csapat
  • kellemes, jól felszerelt irodai környezet
  • növekvő, versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • útiköltség térítés
  • hosszú távú munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!